O nas

Spółka ŁOPUSZAŃSKA NIERUCHOMOŚCI SA (dawna nazwa Motozbyt SA) jest firmą specjalizującą się w wynajmie biur i magazynów w obiektach znajdujących się na terenach własnych nieruchomości w Warszawie przy ul. Łopuszańskiej 36 oraz 36A. Firma działa nieprzerwanie od 1992 roku, co zapewnia najemcom stabilną współpracę. Wraz z rozwojem nieruchomości powstały nowoczesne realizacje architektoniczne, jednak zachowano również oryginalną formę niektórych budynków, charakterystyczną dla okresu lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku.

WYNAJEM

Oferta najmu skierowana jest do firm, które poszukują na swoje siedziby funkcjonalnych lokali o dobrym standardzie i bardzo dogodnej lokalizacji, z możliwością sukcesywnego powiększania użytkowanych powierzchni.

Nieruchomość spełnia bardzo wysokie wymagania rynku nieruchomości komercyjnych, głównie z uwagi na jego infrastrukturę, lokalizację, standard pomieszczeń i estetyczne otoczenie budynków.

CHARAKTERYSTYKA BIUR I MAGAZYNÓW

Możliwość elastycznego podziału budynków na samodzielne i funkcjonalne lokale o różnej wielkości. Dostosowanie powierzchni najmu do potrzeb klientów zapewnia:

– budowa modułowa obiektów
– rozbudowany system ramp i bram rozładunkowych
– rozmieszczenie pomieszczeń socjalnych
– funkcjonalny układ komunikacyjny
– rozbudowana infrastruktura: przyłącze miejskie CO, miejski wodociąg i kanalizacyjna, własna trafostacja z dużą mocą przyłącza energetycznego (możliwość prowadzenia działalności produkcyjnej), telekomunikacja – sieć światłowodowa

CHARAKTERYSTYKA NIERUCHOMOŚCI

– teren utwardzony – kostka brukowa
– miejsca parkingowe dla samochodów osobowych oraz dostawczych
– place manewrowe dla TIR-ów
– dogodny system dróg wewnętrznych
– atrakcyjnie zagospodarowana przestrzeń wokół budynków
– dostęp do obiektu 24 h przez 7 dni w tygodniu
– całodobowa ochrona

KOMFORTOWA KOMUNIKACA

– bezpośrednie usytuowanie obiektu przy dwupasmowej ulicy Łopuszańskiej, łączącej największe arterie komunikacyjne Warszawy – Al. Krakowską i Al. Jerozolimskie
– bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta i innymi dzielnicami poprzez rozbudowaną sieć transportu miejskiego: linie autobusowe, tramwajowe oraz kolejkę WKD
– bliskość portu lotniczego im. F. Chopina oraz dogodny dojazd do dróg wylotowych z miasta we wszystkich kierunkach
– bezpośredni wjazd od pomocniczej ulicy Łopuszańskiej

INNE ZALETY

Wyjątkowym walorem nieruchomości są liczne zieleńce znajdujące się na terenie całej posesji, co znacząco podnosi estetykę obiektu i umila pobyt najemcom oraz ich klientom.